top of page

Szkolenia uzupełniajace kat. B

Pomogliśmy bardzo wielu osobom zdać egzamin państwowy na prawo jazdy pomimo wcześniejszych trudności, możemy pomóc również Tobie!

 

Nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań, aby w miłej i kulturalnej atmosferze prowadzonych zajęć zapoznać Cię z obowiązującymi zadaniami egzaminacyjnymi oraz wytrenować wszystkie niezbędne umiejętności niezbędne do sprawnego i bezpiecznego poruszania się pojazdem oraz uzyskania prawa jazdy.

Dodatkowo dla kursantów kat. B jest możliwość wjazdu na plac manewrowy WORD w dni robocze w godzinach 16.15 - 19.45, po wcześniejszym ustaleniu i za dodatkową opłatą 25zł (szczegóły na stronie WORD)

Już bardzo wielu kursantów zaufało naszym instruktorom decydując się na jazdy doszkalające w Promoto, pomimo ukończenia kursu podstawowego w innej szkole jazdy. Jeżeli ukończyłeś kurs podstawowy w innym OSK, ale nie czujesz się dobrze przygotowany do zostania kierowcą i nie możesz zdać egzaminu państwowego na prawo jazdy, zapraszamy do nas na szkolenie uzupełniające. Nasi niezwykle cierpliwi, rzetelni i kompetentni instruktorzy, z przyjemnością przygotują Cię do zdania egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do faktycznej roli kierowcy! 

Proszę zapoznaj się z treścią regulaminu.

bottom of page