top of page
  • Facebook
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny YouTube Ikona
  • TIK Tok
  • Facebook
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny YouTube Ikona
  • TIK Tok
nauka jazdy kategoria B

 O Promoto

Wysoka jakość szkolenia

W Promoto nauka jazy od początku istnienia, czyli 2013 r., stawiamy sobie za cel prowadzenie efektywnych i ciekawych szkoleń na prawo jazdy w przyjaznej atmosferze. Pragniemy wyróżnić się przede wszystkim wysoką jakością, ponadto nasi instruktorzy to młodzi, energiczni, ambitni ludzie, mający pomysł na to jak przeprowadzić szkolenie, aby było jednocześnie atrakcyjne i skuteczne. Podczas części teoretycznej, koncentrujemy się na praktycznych aspektach i na zastosowaniu przepisów na drodze, szkoda energii na naukę definicji na pamięć.  W czasie zajęć praktycznych - jazd, instruktor prowadzi, objaśnia, motywuje do działania, w czasie szkolenia koncentrujemy się na osiągnięciu założonych celów, nie tracimy czasu na sprawy nie związane z nauką jazdy. Praktycznie na każdych kolejnych zajęciach dostaniesz nowe zadanie do opanowania, więc będzie dużo pracy, ale z pomocą i prowadzeniem naszych instruktorów na pewno dasz sobie radę. I całe szkolenie zakończysz sukcesem. W końcu jesteśmy "szkołą jazdy dla ambitnych" ;-)

Kursy nauki jazdy mają na celu przygotowanie kursanta do bezpiecznego i sprawnego poruszania się pojazdem w ruchu drogowym. Kładziemy nacisk zarówno na przestrzeganie przepisów drogowych, jak na poprawną technikę jazdy i samodzielność w podejmowaniu decyzji na drodze. Wiedza oraz umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia mają nie tylko przygotować do zdania egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do faktycznej roli kierowcy.

Promoto nauka jazdy jest wpisane do rejestru ośrodków szkolenia kierowców w ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Szczecin i podlega raz w roku kompleksowej kontroli w zakresie wynikającym z przepisów ustawy o kierujących pojazdami. Co potwierdza, że działamy legalnie, a szkolenia, w których uczestniczycie są na wysokim poziomie i spełniają wymagania określone przepisami prawa. Nasi kursanci regularnie osiągają bardzo wysoką zdawalność egzaminów praktycznych na prawo jazdy

Indywidualne podejście

Spotkasz się u nas indywidualnym podejściem, nie jesteśmy wielką szkołą jazdy, dzięki temu znamy wszystkich naszych kursantów. Wychodzimy naprzeciw najbardziej zabieganym i w miarę możliwości dostosowujemy grafiki tak aby zapewnić regularne zajęcia, bez zbędnych przerw. Jeśli jesteś bardzo dyspozycyjny/a istnieje nawet możliwość przeprowadzenia kursu przyśpieszonego nauki jazdy (jazdy nawet 5 razy w tygodniu) w granicach określonych przepisami.

Promoto Team

Szkolenia motocyklowe prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, zawodników motocyklowych i pasjonatów motocyklizmu. Zapraszamy również na naszą stronę Promoto Team, dedykowaną naszej motocyklowej pasji oraz organizowanym przez nas szkoleniom i treningom motocyklowym na torze.

Opinie

Opinie o Promoto nauka jazdy można znaleźć na naszym profilu na Facebooku oraz w Google. 

bottom of page