top of page
  • Facebook
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny YouTube Ikona
  • TIK Tok

Szkolenia i treningi motocyklowe

Motocyklowych absolwentów zapraszamy na dalsze podnoszenie umiejętności jazdy motocyklem i doskonalenie techniki jazdy. Oferujemy szkolenia i treningi motocyklowe na placu manewrowym oraz na torze. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

Przyjedź na szkolenie albo trening na torze z Promoto Team

Organizujemy regularne wyjazdy na zaprzyjaźniony tor Wallrav w Starym Kisielinie (inne tory również już są w planach), gdzie w bezpiecznych i komfortowych warunkach prowadzimy szkolenia z techniki jazdy motocyklem oraz wspólnie trenujemy pokonywanie zakrętów.

Celem naszych treningów jest lepsze panowanie nad motocyklem, poprawa techniki jazdy szczególnie w zakrętach, umiejętność zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom drogowym oraz umiejętność odpowiedniego reagowania, ale również świetna zabawa sportowa na torze. Krótko mówiąc: ujarzmiamy zakręty.

Oferujemy szkolenie motocyklowe - Akademia Motocyklowa Promoto "Promoto Academy"  oraz treningi torowe w formule “track day”. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej www.promototeam.pl dedykowanej naszej motocyklowej pasji. Zachęcamy do śledzenia wydarzeń na profilu Promoto Team oraz Promoto-nauka jazdy, będziemy na bieżąco umieszczali informacje o treningach.

bottom of page